Seminārs par alpīnisma inventāra inovācijām no 19.00-21.00 attālināti ZOOM

lektors K.VILKS

Seminārā aplūkosim:

ĶIVERES - Ikvienam kāpējam nepieciešama ķivere neatkarīgi no tā, kādas sarežģītības pakāpes piedzīvojumā Jūs plānojat doties. Tas īpaši attiecas arī uz pieredzējušiem kāpējiem, kuri nododas kāpšanai vietās, kuras ir labi zināmas un jau iepriekš pārbaudītas. Veiksim nelielu ieskatu ķiveres saturā un pielietojumā.

Drošības jostas - būtisks atbalsts kāpšanas laikā, tāpēc tās jāizpēta un jāizzin sev nepieciešamais pielietojums. Sistēmai tiek piestiprināta virve, kas ļauj Jums droši kāpt augšup pa stāvām virsmām. Tās ir ērtas un neierobežo Jūsu kustības, kad esat maršrutā. Pievērsīsim uzmanību trīs būtiskiem kritērijiem, pēc kā izvēlēties sistēmu sev izvēlētajam maršutam - kāpēja drošību, komfortu un ergonomiju.

DROŠINĀŠANAS IERĪCES/KARABĪNES - Kāpšana ir izaicinoša un reizē arī aizraujoša nodarbe, taču tās laikā ir svarīgi parūpēties par cilvāka drošību, papētīsim tuvāk bloķējošās ierīces un pusbloķējošās ierīces darbībā, kā arī došu ieskatu OHM inovatīvajā drošināšanas ierīcē, kas absorbē kritienu.

 .