LatvianRussian
 

Latest

Latvijas Republikas 2014. gada čempionāts alpīnismā!

Publicēti rezultāti.

 

Read more...
 

BMC 2015

Sākusies pieteikšanās ikgadējam starptautiskajam kāpšanas sammitam BMC International Summer Climbing Meet

Lūdzam šī pasākuma pretendetiem iesūtīt pieteikumu (brīva formā) ar jūsuprāt savarīgāko informāciju par sevi līdz 10.janvārim uz las_valde@inbox.lv

 

Read more...
 
Latvijas Alpīnistu savienība
Maršrutu apraksti 2014.g
Written by Aiga Rakēviča   
Monday, 08 December 2014 20:48

LATVIJAS ČEMPIONĀTS

Augstkalnu klase:

1. vieta  HANTENGRI smaile


Pārgājienu klase:

1. vieta Mandala (Puncak Mandala) kalna Z traversējot ZR kori


Klinšu/Ledus klase:

1.vieta  Rocchetta Alta di Bosconero via spigolo Stroble (NW kante)

2.vieta  Colordi est Festival 7C (FRA)


Iesācēju klase:

1.vieta Mont-Blanc classic route via Goutier refuge

2. vieta Krugozora Mirdi v. No Z puses

3. vieta R.Elbruss 2A (RUS)

4. vieta Koprovsky Štit pa dienvidu austruma kores

 

Tehniskā B klase:

1. vieta Arhimēda smaile pa A- kori

2. vieta Sellas smaile pa R- kores Z- sienu

3. vieta Trezubec traverss no A virsotnes uz R virsotni

4 vieta Mont Blanc Three Monts route

5. vieta Skrjabina virsotne

6.-7. vieta Sellas smaile pa dienvidu kores

6.-7. vieta Ziemeļu Dolomīti v.

8. vieta Uzunkola v. no ZA puses

9. vieta Gerlachovsky Stit Wala’s couloir Martin’s route

10. vieta Grossglochnera


Tehniskā A klase:

1. vieta Aiguille du Midi Frendo Spur

2. vieta Zortaš pa R- kores Z- nogāzi un R- kori

3. vieta Korona v.2.tornis pa Z. sienas labo kuluāru

4. vieta Mandala (Puncak Mandala) kalna Z traversējot ZR kori

 


Last Updated on Friday, 12 December 2014 17:17
 
Rīgas meistarsacīkstes
Monday, 15 December 2014 14:28

Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā čempionāts

2014.gada Rīgas meistarsacīkstes kāpšanas sportā grūtajā kāpšanā ar augšējo drošināšanu vecumā līdz 18 gadiem, 5. un pēdējais posms šogad, notika piektdien, 12. decembrī Juglas vidusskolas sporta zālē, Kvēles ielā 64, Rīga.

Paldies par dalību un izturību gada garumā. Tiekamies nākamajā gadā un šoreiz sestdienās. 2015. gada nolikums parādīsies tuvākajā laikā.

Kopvērtējuma uzvarētāji

DE

  • Izolde Ivanova (Daugmale), Artūrs Kozels (Dingo)
  • Krista Mateus (Brocēni), Aleksandrs Čerņeikins (Daugmale)
  • Amanda Tūce (RPPĢ), Jānis Gaismiņš (RSP)

BC

  • Diāna Lotiņa (Daugmale), Nauris Jasiūnas (PES)
  • Arta Matelsone (RPPĢ), Ēriks Usānovs (Daugmale)
  • Ilze Vaivode (RPPĢ), Klāvs Ģērmanis (Dingo)

Visu posmu un kopvērtējuma rezultātus sk.šeit

Last Updated on Monday, 15 December 2014 12:31
 
Latvijas sportistu 2014. gada reitings
Saturday, 01 November 2014 00:00

Kāpšanas sporta disciplīna boulderings

pēc 6 posmiem

 

Last Updated on Saturday, 01 November 2014 14:14
 

Useful

Kur kāpt Latvijā?

Lūk, būs kapšanas vietu uzskaitījums.

Pirms došanās uz kādu jaunu vietu kāpt, vēlams sazināties ar kontaktpersonu un vienoties par laikiem.

 

Read more...

Poll

New web design?
 

Online

We have 56 guests online