GLOBAL RESCUE nodrošina ceļotājiem piekļuvi industrijas vadošajām medicīnas un drošības konsultācijām un evakuācijas pakalpojumiem visā Pasaulē. Biedru nauda sākot no 119 USD vienam ceļojumam. Iespējamas arī gada un ģimenes komplekti.

  • Palīdzība ceļojumā Neatkarīgi no tā, vai tā ir valodas barjera ārkārtas situācijā, vai pases pazaudēšana, Global rescue ceļojuma palīdzība var palīdzēt negaidītu problēmu risināšanā. 
  • Medicīnas un drošības konsultāciju pakalpojumi Mūsu operāciju centros strādā pieredzējušas medmāsas, feldšeri un  speciālo militāro operāciju veterāni.
  • Palīdzība no jūsu slimības vai traumas vietas Lauka glābšana nozīmē, ka mēs nosūtīsim palīdzību, ja jūs nevarat nokļūt slimnīcā un jums nepieciešama steidzama aprūpe.
  • Pareizā slimnīca, nevis tuvākā, ja jums tomēr ir jāhospitalizējas un jūs esat tālu no mājām, mums ir pierādīta spēja nogādāt savus biedrus atpakaļ viņu izvēlētajā slimnīcā.
  • Zvaniet Global rescue, nevis zvanu centram Pirmajā izsaukumā runājiet ar Global Rescue ekspertu. 
  • Ceļojumam sagatavots  - galamērķu pārskati par 215 valstīm un vietām ietver ieceļošanas prasības un nepieciešamās imunizācijas. Esiet informēts par veselības un drošības notikumiem visā Pasaulē, izmantojot reāllaika brīdinājumus un ieteikumus.

Kā Global rescue drošas ceļošanas partneris, mēs vēlamies jums palīdzēt Jūsu ceļojumā, īpaši gadījumos, kad tas skar jūsu drošību. Ceļojiet ar mierīgu prātu. Latvijas Alpīnistu savienība rekomendē kļūt par Global rescue biedru pirms ceļojuma.


Vairāk informācijas, Kļūt par biedru