LAS izpildinstitūcija:

Valde:

 Amats Vārds uzvārds
 Ievēlēšanas datums
 Pilnvaru termiņš
Prezidents
 Normunds Reinbergs 08.10.2020 08.10.2024.
Viceprezidents Māra Vilciņa 07.06.2018 29.04.2022.
Kāpšanas sporta komisijas vadītājs Linda Gruzīte
 19.11.2020. 19.11.2024.
Alpīnisma komisijas vadītājs Valdis Puriņš
 18.05.2021. 18.05.2025.
Sporta tūrisma komisijas vadītājs Nauris Hofmanis
 08.12.2020. 08.12.2024.



 .